Natalia Gnojewska

Studentka III roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.  Szczególnie interesuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym, a zwłaszcza...

Strona główna » Zespol » Natalia Gnojewska
Glass Brudziński - Kancelaria Adwokacka i Radców Prawnych Warszawa - Emblemat

Adwokaci i Radcy Prawni

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Glass – Brudziński – Adwokaci i Radcy Prawni Warszawa.

Praktykantka

Praktykantka - Natalia Gnojewska

Natalia Gnojewska

Praktykantka

Studentka III roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 

Szczególnie interesuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym, a zwłaszcza materią z zakresu prawa rodzinnego i prawa zobowiązań

W ramach pracy w Kancelarii zajmuje się wspieraniem adwokatów i radców prawnych w bieżących sprawach, sporządza projekty pism procesowych, a przede wszystkim zdobywa wiedzę i doświadczenie zawodowe. 

Na co dzień rozwija także swoje zainteresowania w obrębie prawa karnego. Jest członkinią Koła Naukowego Prawa Karnego Materialnego UKSW, a także wolontariuszką Fundacji Court Watch Polska.

Biegle włada językiem angielskim w mowie i piśmie, dzięki 2 latom edukacji spędzonym w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

10 + 12 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.