Artur Glass-Brudziński

Adwokat. Założyciel i właściciel Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni. Wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Strona główna » Zespol » Artur Glass-Brudziński
Glass Brudziński - Kancelaria Adwokacka i Radców Prawnych Warszawa - Emblemat

Adwokaci i Radcy Prawni

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Glass – Brudziński – Adwokaci i Radcy Prawni Warszawa.

Adwokat

Adwokat Warszawa - Artur Glass-Brudziński

Artur Glass-Brudziński

Adwokat

Adwokat, założyciel i właściciel Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni. Wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej. Wiedzę, poza Uniwersytetem Warszawskim, zdobywał także na Clayton Valley High School (USA, California), American School of Warsaw. Ukończył niezależny Bancrupcy Law Course organizowany przez The Columbus School of LawThe Catholic University of America, jak również The European Law Course.

Wieloletnie doświadczenie prawne zdobywał dzięki współpracy z renomowanymi kancelariami adwokackimi. Obecnie swoje zainteresowania koncentruje na następujących dziedzinach: prawie finansowym, prawie spółek handlowych, prawie rodzinnym, prawie autorskim, prawie administracyjnym oraz prawie karnym.

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

9 + 5 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.