Prawo karne

Kompleksowa pomoc i doradztwo prawne w zakresie prawa karnego. Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawa Centrum (Śródmieście) prowadzą obronę na wszystkich etapach postępowania karnego – w toku postępowania przygotowawczego, postępowania rozpoznawczego, w tym postępowań szczególnych, postępowania odwoławczego oraz na etapie wykonywania kary.
Strona główna » Zakres usług » Prawo karne

Prawo karne

Prawnicy Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) prowadzą obronę na wszystkich etapach postępowania karnego – w toku postępowania przygotowawczego, postępowania rozpoznawczego, w tym postępowań szczególnych, postępowania odwoławczego oraz na etapie wykonywania kary.

Adwokaci i radcy prawni naszej Kancelarii Adwokackiej z Warszawy posiadają również doświadczenie w zakresie reprezentowania w toku postępowania karnego pokrzywdzonych, oskarżycieli prywatnych, oskarżycieli posiłkowych, jak i powodów cywilnych.

Zakres usług prawnych w zakresie prawa karnego

Zakres usług Kancelarii Adwokacko-Radcowskiej Glass-Brudziński w zakresie prawa karnego to m.in. :

 • obrona we wszystkich sprawach karnych, w tym w sprawach wykroczeniowych oraz karno-skarbowych na każdym etapie postępowania;
 • udział w posiedzeniach w przedmiocie zastosowania środka zapobiegawczego (tymczasowe aresztowanie, poręczenie majątkowe, poręczenie społeczne, dozór Policji, nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego, zakaz opuszczania kraju);
 • reprezentowanie interesów pokrzywdzonych;
 • sprawy z oskarżenia prywatnego;
 • postępowanie wykonawcze (zezwolenie na odbywanie kary pozbawienia wolności
  w systemie dozoru elektronicznego, przerwa wykonania kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie, warunkowe zawieszenie wykonania kary);
 • postępowania dyscyplinarne – odpowiedzialność zawodowa adwokatów, radców prawnych, notariuszy;
 • sprawy o charakterze międzynarodowym (ekstradycja, Europejski Nakaz Aresztowania);
 • roszczenia o odszkodowanie za niesłuszne skazanie oraz stosowanie środków przymusu;
 • sporządzanie pism procesowych, w tym zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, prywatnego akt oskarżenia, kasacji, wniosków o wznowienie postępowania;
 • wnioski o ułaskawienie;
 • wnioski do Rzecznika Praw Obywatelskich o wniesienie kasacji lub skargi nadzwyczajnej od prawomocnego orzeczenia.

Pierwsze czynności procesowe, a zwłaszcza pierwsze przesłuchanie, przesądza zazwyczaj o biegu postępowania karnego i jego wyniku. W związku z czym, warto już na etapie składania zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa czy podczas przedstawiania zarzutów mieć skutecznego adwokata lub radcę prawnego, który będzie miał doświadczenie i wiedzę.

Zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią Adwokacką z Warszawy.

 

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

13 + 10 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.