Odszkodowania

Doświadczeni adwokaci i radcy prawni z Warszawa Centrum (Śródmieście) świadczą kompleksową pomoc prawną Klientom w zakresie uzyskania odpowiednich odszkodowań powstałych w wyniku nieszczęśliwych wypadków, czy to drogowych powstałych przy pracy, czy też wynikających z błędów w sztuce lekarskiej.
Strona główna » Zakres usług » Odszkodowania

Odszkodowania

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawa (Śródmieście) pomaga Klientom w zakresie uzyskania odpowiednich odszkodowań powstałych w wyniku nieszczęśliwych wypadków, czy to drogowych powstałych przy pracy, czy też wynikających z błędów w sztuce lekarskiej. Prowadzimy sprawy dotyczące szkód zarówno o charakterze osobowym, jak i majątkowym. Mamy na względzie fakt, iż każdemu przysługuje prawo do godnego odszkodowania.

Nasi adwokaci i radcy prawni są specjalistami w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji zobligowanych do usunięcia szkody. Dzięki nam skutecznie i bez żadnych problemów odzyskają Państwo należne pieniądze.

Z naszego doświadczenia wynika, że osoba poszkodowana powinna unikać dochodzenia odszkodowania na własną rękę. Tylko dzięki wyspecjalizowanej Kancelarii Prawnej można liczyć na uzyskanie pełnego odszkodowania, adekwatnego do rozmiarów doznanej szkody.

Pomoc prawna w zakresie odszkodowań:

Zdobyte przez Zespół Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) doświadczenie pozwala Kancelarii na pomoc Klientom przy:

 • wypadkach komunikacyjnych;
 • niesłusznym zatrzymaniu, zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, skazaniu;
 • błędach w sztuce medycznej;
 • wypadkach przy pracy/wypadkach w drodze do pracy;
 • szkodach powstałych w wyniku popełnienia przestępstwa lub innych czynów niedozwolonych;
 • śmierci osoby bliskiej;
 • odpowiedzialności zawodowej;
 • kataklizmach (powodzie, huragany, pożary itp.);
 • kradzieżach mienia;
 • odpowiedzialności touroperatorów za „zmarnowany” urlop;
 • naruszeniu dóbr osobistych;
 • szkodach prenatalnych.

Doradztwo i pomoc prawna w uzyskaniu świadczeń pieniężnych

W ramach świadczonej pomocy prawnej pomagamy naszym Klientom uzyskać świadczenia pieniężne takie jak:

 • zwrot kosztów leczenia, opieki, rehabilitacji;
 • zwrot utraconych dochodów;
 • sumę pieniężną potrzebną na pokrycie kosztów leczenia;
 • sumę pieniężną potrzebną na pokrycie kosztów przygotowania do innego zawodu; rentę na przyszłość z tytułu zwiększonych potrzeb;
 • rentę wyrównawczą z tytułu całkowitej lub częściowej utraty zdolności do pracy zarobkowej;
 • odszkodowanie za uszkodzony lub skradziony pojazd;
 • odszkodowanie za zniszczone lub utracone w wypadku inne mienie;
 • zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni reprezentuje Klientów przed ubezpieczycielem, sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym.

Na rynku usług prawnych intensywnie działają tzw. „doradcy odszkodowawczy”, którzy oferują pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Jak się w rzeczywistości okazuje podmioty te stosują nieuczciwe praktyki polegające m.in. na: zastrzeganiu dla siebie wysokich (nawet kilkanaście procent) prowizji, zawieranie ugody z ubezpieczycielem bez wiedzy i zgody klienta, zatrzymaniu wypłaconych przez ubezpieczyciela świadczeń pieniężnych – nieprzekazanie ich poszkodowanemu. W związku z działalnością „doradców odszkodowawczych” pojawiają się już pierwsze wyroki skazujące.

Mając na uwadze, że w sprawach o odszkodowanie chodzi o zdrowie, a nawet życie, prawo do godnego życia, zabezpieczenia bytu swojego i swoich bliskich, skontaktuj się z Kancelarią GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście), której doświadczenie i wiedza pozwoli Ci na rekompensatę doznanych szkód i krzywd.

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

3 + 7 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.