Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass – Brudziński Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawa Śródmieście (Centrum) świadczy pomoc prawną w zakresie § Prawo karne § Rozwody § Alimenty § Windykacja § Obsługa firm i spółek § Inne

Strona główna » Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni to zespół doświadczonych prawników z centrum Warszawy, zarówno w obsłudze klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Nasi adwokaci, radcy prawni, prawnicy zdobywali wiedzę na polskich oraz zagranicznych uczelniach. Obecnie wykonują zawód adwokata albo radcy prawnego.

Działalność Kancelarii Adwokackiej z Warszawy koncentruje się na obsłudze prawnej przedsiębiorców, służąc im pomocą w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych.

Mając na uwadze potrzeby klientów, współpracujemy ze specjalistami, w tym również biegłymi sądowymi, z zakresu m.in. wyceny przedsiębiorstw, wyceny nieruchomości, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz kreatywnie, mając na uwadze dziedzinę, w której funkcjonuje nasz Klient.

Świadczymy również usługi prawne i pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych rozwiązując dla nich zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, w tym rodzinnego oraz spadkowego, jak i w zakresie innych dziedzin prawa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zlecających nam sprawy o wysokie kwoty, posiadamy wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na kwotę ponad pięciu milionów złotych.

Adwokat Warszawa

Atuty & Doświadczenie

Od 16 lat istnienia naszej Kancelarii Adwokackiej w Centrum Warszawy priorytetowym jest dla nas świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej i usług prawnych w wyborze optymalnej i najtańszej możliwości rozwiązania każdego problemu naszych Klientów, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje

16 lat doświadczenia

Nasza Kancelaria Adwokacka z Warszawy to zesół adwokatów, radców prawnych, rewidendów, notariuszy i prawników wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach prawa, którzy od ponad 16 lat zdobywają swoje doświadczenia, mając za sobą już ponad 2000 rozstrzygniętych spraw.

Specjaliści z zakresu prawa

Współpracujemy z szeregiem specjalistów, takich jak doradcy podatkowi, księgowi, rewidenci, doradcy podatkowi, rzecznicy patentowi, notariusze oraz prawnicy wyspecjalizowani w odpowiednich działach prawnych.

Doradztwo i pomoc prawna

Na naszą Kancelarię Adwokacką mieszczącą się w Centrum Warszawy mogą liczyć zarówno Klienci indywidualni, małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa z całej Polski. Do każdego sprawy i problemu naszych Klientów podchodzimy indywidualnie szukając optymalnej drogi jego rozwiązania.

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.