Katarzyna Kublicka

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Prawa Pracy. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej,...
Strona główna » Zespol » Katarzyna Kublicka
Glass Brudziński - Kancelaria Adwokacka i Radców Prawnych Warszawa - Emblemat

Adwokaci i Radcy Prawni

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Glass – Brudziński – Adwokaci i Radcy Prawni Warszawa.

Adwokat

Adwokat Warszawa - Katarzyna Kublicka

Katarzyna Kublicka

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Prawa Pracy. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej, wpisana w 2017 r. na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała świadcząc usługi prawne na rzecz kancelarii prawnych obsługujących instytucje finansowe (w tym jeden z największych banków w Polsce – Bank Pekao S.A.), jak również wspólnot mieszkaniowychspółek prawa handlowego oraz osób fizycznych.

Z Kancelarią GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni związana od 2020 r. Obecnie specjalizuje się głównie w prawie rodzinnym, cywilnym oraz administracyjnym. Przedmiotem jej szczególnego zainteresowania są  zagadnienia związane z procesem budowlanym.

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

11 + 6 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.