Prawo medyczne

Kompleksowa pomoc prawna w sprawach z zakresu prawa medycznego. Pomagamy pacjentom, pracownikom służby zdrowia, a także podmiotom gospodarczym, które świadczą usługi medyczne, w tym zwłaszcza samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej.
Strona główna » Zakres usług » Prawo medyczne

Prawo medyczne

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) posiada doświadczenie w sprawach z zakresu prawa medycznego. Pomagamy zarówno pacjentom, pracownikom służby zdrowia, a także podmiotom gospodarczym, które świadczą usługi medyczne, w tym zwłaszcza samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Usługi prawne w zakresie prawa medycznego

Dla naszych Klientów świadczymy kompleksowe usługi prawne w zakresie:

  • doradztwa oraz reprezentacji w sprawach cywilnych lub karnych dotyczących szkód majątkowych i niemajątkowych na osobie (śmierć, uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia, krzywda) w następstwie popełnienia błędów w sztuce lekarskiej, w postępowaniu przedsądowym, jak i sądowym;
  • bieżącej obsługi zakładów opieki zdrowotnej działających w publicznym, jak i prywatnym sektorze ochrony zdrowia;
  • tworzenia dokumentów rejestracyjnych, przygotowanie umów, regulaminów na rzecz podmiotów wykonujących działalność leczniczą;
  • opiniowania dokumentów dotyczących prowadzenia działalności medycznej;
  • kompleksowej pomocy w tworzeniu, przekształcaniu oraz likwidacji podmiotów wykonujących działalność leczniczą;
  • ugodowego rozwiązywania sporów w stosunkach pacjentów z podmiotami świadczącymi usługi medyczne;
  • bieżącej obsługi związków zawodowych działających w ramach podmiotów leczniczych.

Prawnicy Kancelarii Glass – Brudziński posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw w zakresie błędów w sztuce lekarskiej zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym. Wielokrotnie Kancelaria Glass-Brudziński z sukcesami reprezentowała pacjentów, jak i lekarzy w walce o ich dobre imię, godność, prawo do wykonywania zawodu i prawo do ochrony zdrowia.

Z uwagi na specyfikę prawa medycznego oraz przedmiot ochrony, zdrowie, a nawet życie człowieka, warto korzystać z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów w tym zakresie, a takimi są adwokaci i radcy prawni z naszej Kancelarii.

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

5 + 14 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.