Nieruchomości i inwestycje budowlane

Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawa Centrum (Śródmieście) oferuje swoim Klientom kompleksową pomoc prawną i doradztwo w zakresie nabywania i zbywania nieruchomości w Polsce, jak i poza jej granicami oraz procesu budowlanego.
Strona główna » Zakres usług » Nieruchomości i inwestycje budowlane

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Kancelaria Adwokacko-Radcowska GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) oferuje swoim Klientom kompleksowe doradztwo prawne w zakresie nabywania i zbywania nieruchomości w Polsce, jak i poza jej granicami oraz procesu budowlanego. Nieruchomości i inwestycje budowlane to dominujący obszar wieloletniej pracy adwokata Artura Glass-Brudzińskiego – założyciela i właściciela Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy.

Zakres usług prawnych w zakresie nieruchomości i inwestycji budowlanych

Zakres usług naszych adwokatów i radców prawnych to m.in.:

  • audyt nieruchomości (wyczerpujące badanie stanu prawnego i faktycznego);
  • analiza studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego;
  • kompleksowa obsługa prawna w zakresie nabywania i zbywania nieruchomości, jak i ich części, ustanawiania na nieruchomościach ograniczonych praw rzeczowych, obejmująca m.in.: doradztwo, opracowywanie, opiniowanie, negocjowanie umów sprzedaży, umów zawieranych z generalnymi wykonawcami, podwykonawcami, deweloperami, architektami, projektantami, wykonawcami;
  • opracowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów najmu, dzierżawy, zarządzania nieruchomościami itp.;
  • reprezentacji Klientów w toku postępowań kredytowo-pożyczkowych, w tym pomoc
    w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji;
  • reprezentacji Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych na każdym etapie realizowanej inwestycji budowlanej przed organami administracji architektoniczno-budowlanej, nadzoru budowlanego, wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym;
  • reprezentacji Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym w sprawach o zasiedzenie, zniesienie współwłasności, wywłaszczenie, odszkodowanie za bezumowne korzystanie, o ustanowienie służebności, wpis do księgi wieczystej.

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni indywidualnie podchodzi do każdego Klienta i realizowanej przez niego inwestycji. Nie działamy według utartych schematów.

Dla naszego zespołu adwokatów i radców prawnych najważniejsze jest bezproblemowe przejście procesu inwestycyjnego przez Klienta i korzystne przeprowadzenie ewentualnych spraw administracyjnych, jak i sądowych. Planujesz zakup nieruchomości lub kupiłeś już nieruchomość i chciałbyś rozpocząć proces budowlany, a może sąsiad zakłóca ci korzystanie z nieruchomości ponad przeciętną miarę, to zapraszamy do nas – doświadczonego zespołu adwokatów i radców prawnych z Warszawy.

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

3 + 9 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.