Spółki i Prawo korporacyjne

Adwokaci i Radcy Prawnie z Warszawa Centrum (Śródmieście) świadczą kompleksową obsługę prawną małych i średnich przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i spółek prawa handlowego, w tym spółek osobowych i kapitałowych.
Strona główna » Zakres usług » Spółki i Prawo korporacyjne

Spółki i Prawo korporacyjne

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) prowadzi stałą obsługę prawną małych i średnich przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i spółek prawa handlowego, w tym spółek osobowych i kapitałowych.

Zakres usług prawnych w zakresie spółek i prawa korporacyjnego

Nasi adwokaci i radcy prawni doradzają naszym Klientom w zakresie prawa spółek i prawa korporacyjnego m.in.:

 • wyboru właściwej formy prowadzenia działalności gospodarczej;
 • tworzenia, rejestracji, bieżącej obsługi i zakończenia działalności spółek osobowych,
  jak i spółek kapitałowych (wypełnianie formularzy wniosków o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, składanie ww. wniosków, podwyższenie kapitału zakładowego, obniżenie kapitału zakładowego, zbycie udziałów lub akcji, projekty uchwał, projekty protokołów zgromadzeń wspólników lub walnego zgromadzenia);
 • tworzenia, opiniowania, negocjowania umów handlowych;
 • doradzanie w zakresie inwestycji, w tym audyt prawny, tworzenie i opiniowanie umów;
 • dochodzenie należności pieniężnych;
 • łączenia, podziału i przekształcania spółek prawa handlowego;
 • tworzenia oddziałów i przedstawicielstw, w tym zagranicznych;
 • audytów prawnych oraz tworzenia i wdrażania procedur służących zapewnieniu zgodności
  z prawem (compliance);
 • uzyskiwania koncesji, zezwoleń;
 • doradztwa dotyczącego ograniczenia ryzyka wystąpienia czynów zabronionych (niegospodarność, odpowiedzialność karna członków organów);
 • reprezentowania Klientów przed sadami gospodarczymi wszystkich instancji w sprawach m.in. o zapłatę, o rozwiązanie spółki, o odpowiedzialność członków zarządu, o unieważnienie uchwał zgromadzenia wspólników lub walnego zgromadzenia, o wyłączenie wspólnika).

Bieżąca obsługa małych i średnich przedsiębiorstw to wiodący obszar działalności Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście). Nasi adwokaci są z Klientem na każdym etapie prowadzenia przez niego działalności gospodarczej, począwszy od pomysłu na przedsięwzięcie inwestycyjne, poprzez wybór formy działalności i jej rejestracji, negocjowanie umów z kontrahentami, klientami, pracownikami, czy uzyskiwanie wsparcia finansowego (dotacje, granty). Nasza pomoc ma charakter stały, jak i doraźny, w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

15 + 11 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.