Dofinansowania Unijne – grupy producentów

Kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa wspólnotowego oraz krajowego dotyczącego rynku owoców i warzyw. Dzięki doświadczeniu naszych adwokatów możesz zadbać i poprawić swoją pozycję na rynku, ustabilizować i zwiększyć zbyt produktów rolnych oraz zwiększyć opłacalność produkcji.
Strona główna » Zakres usług » Dofinansowania Unijne – grupy producentów

Dofinansowania Unijne – grupy producentów

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) świadczy usługi w zakresie prawa wspólnotowego oraz krajowego dotyczącego rynku owoców i warzyw. Adwokaci i radcy prawni naszej Kancelarii świadczą dla Klientów usługi prawne dotyczące m.in.:

  • pomocy w zakresie tworzenia grup producentów rolnych, w tym pomoc w drodze do uznania (m.in. przygotowanie planu biznesowego grupy, zmiany do planu biznesowego);
  • doradztwo i kompleksową obsługę prawną przy ubieganiu się o pomoc finansową, w tym pomoc w zakresie wypełniania oraz kompletowania dokumentów;
  • wsparcia grup producentów rolnych podczas kontroli spełnienia warunków uznania za grupę producentów rolnych;
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, w tym umów handlowych, uwzględniających specyfikę branży rolno – spożywczej;
  • reprezentowania Klientów przed organami administracji publicznej, w tym przed Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencją Nieruchomości Rolnych i Agencją Rynku Rolnego, wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Podmioty, którym świadczymy pomoc prawną

Nasze bogate doświadczenie w zakresie ochrony interesów grup producentów owoców i warzyw, które zdobyliśmy obsługując wiodące podmioty na rynku owoców i warzyw województwa mazowieckiego takie jak: JTM sp. z o.o., Świeży Owoc sp. z o.o., HIT-POL sp. z o.o., Golden sp. z o.o. Grupa Konary sp. z o.o., Prima Group sp. z o.o., Rajski Owoc sp. z o.o., Fruit Family sp. z o.o., King Fruit sp. z o.o., Rylex sp. z o.o., Grupa Zalesie sp. z o.o., Grójecki Owoc sp. z o.o., jest bezcenne w skomplikowanym systemie mechanizmów pomocowych dla grup producentów rolnych.

Doradztwo i pomoc prawna w zakresie dofinansowań UE i grupy producentów

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) miała okazję doradzać oraz świadczyć pomoc prawną, jednej z największych branżowych organizacji na rynku owoców i warzyw tj. Stowarzyszeniu Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw „Unia Owocowa”, które reprezentuje ponad 70% polskiego eksportu owoców i warzyw. Współpraca z „Unią Owocową” skupiała się na bieżącej obsłudze prawnej, a w szczególności w zakresie uzyskania dla niej wsparcia finansowego.

Jakie korzyści mogą osiągnąć rolnicy?

Rolnicy dzięki zrzeszaniu się w grupy czy organizacje producentów mogą osiągnąć wiele korzyści, których byliby pozbawieni działając indywidualnie. Mogą oni znacząco poprawić swoją pozycję na rynku, ustabilizować i zwiększyć zbyt produktów rolnych oraz zwiększyć opłacalność produkcji.

Dzięki temu mają szansę sprostać wciąż rosnącym wymaganiom tak w zakresie jakości produkcji, jak i odbiorców produktów, poprzez ujednolicenie produkcji w swoich gospodarstwach. Wspólne działania producentów wzmacniają również ich pozycję na rynku, tj. w łańcuchu dostaw żywności. Grupy i organizacje producentów odgrywają znaczącą rolę, jako ogniwo łączące produkcję rolną z handlem produktami rolnymi i usługami.

W związku z czym, zapraszamy do współpracy i kontaktu z Kancelarią GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście).

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

7 + 10 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.