Prawo własności przemysłowej

Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawa Centrum (Śródmieście) świadczą kompleksową pomoc i doradztwo prawne jak również reprezentowanie Klientów w zakresie ochrony własności przemysłowej. Nasz doświadczony zespół prawników prowadzi również postępowania w sprawach ochrony międzynarodowych znaków towarowych.
Strona główna » Zakres usług » Prawo własności przemysłowej

Prawo własności przemysłowej

Kancelaria Adwokacka GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) oferuje pomoc i doradztwo prawne oraz reprezentowanie Klientów w zakresie ochrony:

 • wynalazków, warunków udzielania patentów;
 • wzorów użytkowych i praw ochronnych udzielanych na nie;
 • wzorów przemysłowych i praw wynikających z ich rejestracji;
 • znaków towarowych i praw ochronnych;
 • ochrony praw w Internecie;
 • tworzenia umów oraz innych dokumentów prawnych, w tym opinii prawnych, związanych
  z ochroną prawa patentowego, znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych;
 • danych poufnych rozumianych jako tzw. know- how przedsiębiorstwa;
 • reprezentujemy Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych dotyczących rejestrowania i utrzymania praw własności przemysłowej oraz kolizji między takimi prawami w Polsce i na świecie (w tym przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności intelektualnej);
 • reprezentujemy Klientów w postępowaniach cywilnych i karnych wszystkich instancji, w tym przed Sądem Najwyższym dotyczących naruszenia znaków towarowych, patentów.

Adwokaci i radcy prawni naszej Kancelarii Adwokackiej prowadzą również postępowania w sprawach ochrony międzynarodowych znaków towarowych.

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście), w tym wyspecjalizowanych prawników, zapewniamy pomoc prawną z zakresu ochrony własności przemysłowej na najwyższym poziomie. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Klientom przedstawiamy wachlarz możliwych rozwiązań, nie unikając kwestii związanych z potencjalnym ryzykiem. Jesteśmy obecni na każdy etapie postępowania – zarówno podczas prowadzenia negocjacji, przed organami administracyjnymi, jak również sądami.

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

13 + 4 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.