Prawo cywilne

Prowadzimy sprawy z szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym prawa rzeczowego m.in.: nabycie własności nieruchomości, zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, ustanowienie służebności.
Strona główna » Zakres usług » Prawo cywilne

Prawo cywilne

Kancelaria GLASS- BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) prowadzi sprawy z szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym prawa rzeczowego obejmującego takie aspekty jak m.in.: nabycie własności nieruchomości, zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, ustanowienie służebności. W szczególności świadczymy pomoc prawną w zakresie:

 • reprezentowania Klientów w postępowaniach dotyczących ochrony prawa własności
  i posiadania tj. wytaczanie powództw o: przywrócenie stanu zgodnego z prawem, zaniechanie naruszeń, wydanie rzeczy, ochronę naruszonego posiadania, uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym;
 • wytaczanie powództwa ze skargi pauliańskiej;
 • szczegółowej analizy stanu prawnego nieruchomości;
 • sporządzania oraz opiniowania umów nabycia, zamiany, darowizny nieruchomości;
 • wypełnienia formularzy w postępowaniu wieczystoksięgowym, jak również reprezentowania Klientów w postępowaniach przed sądem wieczystoksięgowym;
 • ustanawiania oraz likwidacji praw rzeczowych takich jak: hipoteka, zastaw, użytkowanie, służebność;
 • reprezentowania Klientów przed spółdzielniami mieszkaniowymi w związku
  z przekształceniem spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu w prawo własności;
 • dochodzenia roszczeń z tytułu najmu lub dzierżawy.

Sprawy związane z obrotem nieruchomościami należą do jednych z najczęstszych spraw prowadzonych przez Kancelarię GLASS- BRUDZIŃSKI. Z uwagi na znaczną wartość majątkową praw związanych z nieruchomościami, wszelkie czynności w tym zakresie muszą być podejmowane z najwyższą starannością, co gwarantuje zespół prawników Kancelarii GLASS- BRUDZIŃSKI.

Nie tylko doradzamy prawnie, ale również przygotowujemy projekty umów nabycia, zamiany, czy też darowizny nieruchomości. Dbamy, aby zapisy tam umieszczane, były korzystne dla Klientów i w jak najwyższym stopniu zabezpieczały ich interesy. W tym zakresie współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi.

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

6 + 11 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.