Prawo konkurencji

Poruszaj się pewnie wśród regulacji prawa konkurencji, prawa antymonopolowego i praw konsumentów.
Strona główna » Zakres usług » Prawo konkurencji

Prawo konkurencji

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) posiada bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa konkurencji. Zagwarantowana w Konstytucji RP zasada swobody prowadzenia działalności gospodarczej zapewnia szerokie spektrum możliwości działania każdego przedsiębiorcy, ale również stwarza możliwości nadużyć zasad uczciwej konkurencji i poszanowania dobrych obyczajów oraz słusznych interesów innych przedsiębiorców i konsumentów.

Zakres usług prawnych w zakresie prawa konkurencji

W zakresie doradztwa konkurencyjnego Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) wspiera Klientów przede wszystkim w:

  • rozpoznawaniu czynu nieuczciwej konkurencji;
  • rozpoznawaniu zakazanych porozumień;
  • rozpoznawaniu nadużywania pozycji dominującej;
  • rozpoznawaniu zmów przetargowych;
  • w sporach związanych z naruszeniem zasad uczciwej konkurencji, naruszeniem interesów konsumentów, naruszeniem dóbr osobistych przedsiębiorców, zarówno na etapie postępowania przedsądowego, sądowego oraz egzekucyjnego, a także w postępowaniach przed Prezesem Ochrony Konkurencji i Konsumentów;
  • tworzymy i opiniujemy projekty kampanii reklamowych, akcji promocyjnych, konkursów
    w zakresie ich zgodności z prawem, zasadami uczciwej konkurencji, dobrymi obyczajami, zasadami współżycia społecznego, prawami i interesami konsumentów;
  • tworzymy i opiniujemy regulaminy, zgody, zezwolenia i oświadczenia dotyczące ochrony poufności, know-how, tajemnicy przedsiębiorstwa.

Znajomość prawa konkurencji jest nieodzowna w nowoczesnym modelu prowadzenia przedsiębiorstwa. Naruszenie reguł konkurencji może skutkować dotkliwymi konsekwencjami finansowymi, między innymi karą pieniężną sięgającą nawet do 10% obrotu przedsiębiorstwa.

W związku z czym, zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszą Kancelarią, której wiedza i doświadczenie pozwoli na to, że Klienci będą mogli pewnie poruszać się wśród regulacji prawa konkurencji, prawa antymonopolowego i praw konsumentów.

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

2 + 2 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.