Aktualności

Aktualności z Glass – Brudziński Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy.

Strona główna » Aktualności

Wyszukaj aktualności

Wyszukaj aktualności Glass – Brudziński Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy wg tagów, bądź wpisz kilka liter w polu tytuł aktualności i odczekaj chwilę na ich pojawienie.

Tags

Umowy - Komputer

W wyniku nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i niektórych innych ustaw większość deklaracji PIT i CIT podatnicy i płatnicy będą musieli złożyć za pośrednictwem Internetu. To zaś oznacza, iż w elektronicznych zeznaniach podatnicy i płatnicy będą musieli posługiwać się bezpiecznym podpisem elektronicznym, tj. podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu. Zmiany […]

...
Wczytaj więcej

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli szukają Państwo artykułu prawnego, którego jeszcze nie zamieściliśmy na naszej stronie, prosimy o wysłanie stosownych informacji w poniższym formularzu. Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłaną prośbą i dołożą wszelkich starań by tego typu arykuły zagościły na naszej stronie. O publikacji danego artykułu prawnego zostaną Państwo poinformowani w prywatnej wiadomości.

12 + 15 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.