Podatki

Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawa Centrum (Śródmieście) posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego w Warszawie na rzecz osób fizycznych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

Podatki

Zespół Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego w Warszawie na rzecz osób fizycznych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Sprawy podatkowe to dominujący obszar wieloletniej pracy adwokata Artura Glass-Brudzińskiego – założyciela i właściciela Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy.

Adwokaci i Radcy Prawni naszej Kancelarii Adwokacko-Radcowskiej świadczą usługi w przedmiocie:

  • doradztwa w zakresie wszystkich podatków funkcjonujących w Polsce (m.in. podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku od towarów i usług (VAT), podatku akcyzowego, podatków lokalnych, opłat, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku od spadków i darowizn), a także opłat celnych
    i dewizowych;
  • Polskiego ładu i obowiązków z niego wynikających;
  • optymalizacji podatkowej;
  • reprezentacji Klientów przed organami administracji skarbowej, w tym kontroli skarbowej;
  • sporządzania skarg do wojewódzkich sądów administracyjnych, wniosków i zażaleń oraz reprezentowania Klientów na rozprawach;
  • sporządzania skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz reprezentowanie Klientów na rozprawach.

Współczesny system podatkowy jest bardzo skomplikowany. Kilka razy w roku ustawodawca wprowadza istotne zmiany w zakresie nie tylko nowych obowiązków podatkowych, ale również w zakresie dotychczasowych obowiązków, w tym wysokości stawek podatków.

Chcąc być na bieżąco i uniknąć konsekwencji związanych z nieznajomością „nowinek” podatkowych zapraszamy do współpracy z Kancelarią GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy (Śródmieście) zarówno osoby fizyczne, jak i prawne. Doświadczony zespół naszych adwokatów i radców prawnych doradzi w przedmiocie formy opodatkowania, możliwych ulg podatkowych, czy też zapewni wsparcie podczas kontroli podatkowej.

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

8 + 7 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.