Robert

Adwokat Warszawa

⭐⭐⭐⭐⭐

Kancelarie Pana Artura znam z polecenia znajomego. Podjął się sprawy z góry ocenianej przez mojego poprzedniego prawnika na przegraną. Rozwód młodego małżeństwa i walka o 2letnie dziecko. Pan mecenas nie jest tani, ale każda złotówka warta jego profesjonalizmu. Pan mecenas, jak i jego współpracownicy zaskakiwali mnie poziomem przygotowania materiałów dowodowych i znajomości prawa rodzinnego. Pisma procesowe rzetelne i w punkt. Gdy potrzebowałem zasięgnąć rady kontakt był bezproblemowy. Wszyscy kulturalni, empatyczni i nie owijają w bawełnę.

Rezultat: młody facet dostał pod opiekę syna ze stałym miejscem zamieszkania co jest bardzo nie typowe w naszym kraju. Gdybym miał drugi raz wybierać kancelarię, bez wahania wróciłbym do Pana Artura.

{

Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy

Jak o Kancelarii mówią nasi Klienci

Opinie o Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy otrzymane od naszych zadowolonych Klientów. Otrzymane opinie są wiarygodną i rzetelną oceną pracy naszego całego zespołu oraz zaangażowania z jakim podchodzimy do każdej rozprawy czy udzielonej pomocy prawnej.

Będziemy wdzięczni i zobowiązani, gdy po rozstszygniętej sprawie , bądź udzielonej poradzie prawnej pozostawią nam Państwo opinię. To dzięki nim nasza Kancelaria Adwokacka jest w stanie ocenić swoją pracę i zaangażowanie do naszych Klientów oraz poprawić indywidualne podejście jakie stosujemy, do każdej sprawy. 

Obsługa prawna • Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni naszej Kancelarii z Warszawy dbają indywidualnie o każdy aspekt prawny naszych Klientów i powierzonych spraw.

Kompleksowa obsługa prawna na najwyższym poziomie

Nasz zespół tworzą adwokaci i radcy prawni, którzy zdają sobie sprawę, że obsługa prawna na najwyższym poziomie skupia się nie tylko na samym meritum postępowania, ale również na wczuciu się w sytuację, w jakiej znajdują się nasi klienci. Jesteśmy kancelarię reprezentują adwokaci rzetelni i godni zaufania. Rzetelność to cecha osób, które robią to co do nich należy, nawet w sytuacji i sprawach, które nie są im na ręke. Natomiast zaufanie jest podstawą w świadczeniu efektywnej pomocy prawnej. Są to kluczowe zasady naszej Kancelarii Adwokackiej świadczącej swoje usługi prawne w Warszawie.