Umowy kontrakty profesjonalne

Kompleksowa pomoc prawna w zakresie przygotowania i opiniowania umów oraz kontraktów z klientami, współpracownikami, dostawcami i kontrahentami. Adwokaci i radcy prawni dbają o bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej naszych Klientów jak i zabezpieczają jego interesy.
Strona główna » Zakres usług » Umowy kontrakty profesjonalne

Umowy kontrakty profesjonalne

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawa (Śródmieście) pomaga Klientom jak i przedsiębiorcom w zakresie przygotowania i opiniowania umów oraz kontraktów z klientami, współpracownikami, dostawcami i kontrahentami. Nasi adwokaci i radcy prawni dbają o bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej naszych Klientów jak i zabezpieczają jego interesy.

Każdy przedsiębiorca powinien dbać o płynność finansową swojego przedsiębiorstwa i zabezpieczenia zawieranych kontraktów. Jednym z istotnych elementów tej układanki jest z pewnością poprawnie sporządzona umowa uwzględniająca wszystkie niezbędne elementy i należycie zabezpieczona.

Umowa jako prawne zabezpieczenie interesów obu stron

Umowa jest to wzajemne uzgodnienie dwóch lub więcej stron, mające na celu obopólne dobro oraz określające wzajemne obowiązki oraz prawa stron. Oprócz umów w rozumieniu prawa cywilnego istnieją także umowy administracyjne i umowy międzynarodowe.

Prawidłowo sporządzona umowa pozwala przedsiębiorcom uniknąć wielu niepotrzebnych problemów związanych z jej wykonaniem i egzekwowaniem roszczeń. Niestety w praktyce zapewne, każdy przedsiębiorca miał styczność z sytuacją, iż zawarta umowa nie uchroniła wystarczająco jego interesów i doprowadziła do niepotrzebnych sporów prawnych, których można było uniknąć.

Zagrożenia w postaci umowy

Nasi doświadczeni adwokaci i radcy prawni pomogą Ci zminimalizować ryzyko każdego przedsięwzięcia i konsekwencji związanych z wszelkimi zagrożeniami umowy.

Wielu przedsiębiorców nie jest w stanie samodzielnie sprawdzić i ocenić obszernej treści dość skomplikowanej umowy. Wielu kontrahentów przegląda umowę powierzchownie, a już tym bardziej umykają zapisy uwzględnione w niej „małym druczkiem”. Pamiętać należy, że każdy zapis umowy może narazić jedną ze stron na zagrożenia powstałe w wyniku zawarcia umowy. Dlatego, też w Kancelarii Adwokackiej Glass-Brudziński masz możliwość zadbać o interesy własne i swojego przedsiębiorstwa. Opiniujemy jak i sporządzamy umowy z uwzględnieniem interesów naszych Klientów do konkretnej sytuacji faktycznej i prawnej.

Sporządzanie umów

Sporządzanie umów odbywa się zawsze z uwzględnieniem interesów naszych Klientów oraz konkretnej sytuacji faktycznej i prawnej. Przygotowane umowy przez naszych prawników są z Klientami omawiane, gdzie wskazujemy istotne zapisy, zmiany czy też idące z umowy zagrożenia.

Opiniowanie umów

Prawnicy naszej Kancelarii Adwokackiej z Warszawy wnikliwie analizują treść podpisywanych umów i wystrzegają się niekorzystnych zapisów „często dla obu stron”. Zapobiegamy w ten sposób sytuacjom, w której możemy narazić jednego z kontrahentów na niekorzystny zapis zawieranej umowy.

Zakres usług w zakresie sporządzania i opiniowania umów

Nasza Kancelaria Adwokacka z Warszawy i zepsół doświadczonych adwokatów i radców prawnych pomoże Państwu w zakresie:

  • Przygotowanie umów przedwstępnych
  • Sporządzania i opiniowania umów
  • Opracowania długoterminowych kontraktów handlowych
  • Negocjacji kontraktów handlowych
  • Profesjonalnego doradztwa związanego z funkcjonowaniem zawartych kontraktów handlowych
  • Ustanowienie skutecznego zabezpieczeń zawieranych umów
Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo cywilne

Prawo karne

Spółki i prawo korporacyjne

Podatki

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Bankowość

Dofinansowania UE - grupy producentów

Prawo pracy i Ubezpieczenia społeczne

Prawo autorskie i prawa pokrewne

Prawo własności przemysłowej

Prawo konkurencji

Obsługa prawna sportu

Prawo medyczne

Odszkodowania

Upadłość i restrukturyzacja

Windykacja należności

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

8 + 1 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.