Joanna Skoczylas – Tomasik

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu prawa...
Strona główna » Zespol » Joanna Skoczylas – Tomasik
Glass Brudziński - Kancelaria Adwokacka i Radców Prawnych Warszawa - Emblemat

Adwokaci i Radcy Prawni

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Glass – Brudziński – Adwokaci i Radcy Prawni Warszawa.

Adwokat

Adwokat Warszawa - Joanna Skoczylas - Tomasik

Joanna Skoczylas – Tomasik

Adwokat

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Warszawskim.

Z Kancelarią GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni związana od 2016 roku. Przed dołączeniem do naszego Zespołu współpracowała z kilkoma warszawskimi kancelariami prawnymi w zespołach specjalizujących się obsługiwaniem procesów przekształcenia i łączenia spółek (w tym spółek z sektora energetycznego), przeprowadzaniem audytów prawnych spółek kapitałowych oraz bieżącą obsługą prawną spółek (w tym spółek giełdowych). Posiada doświadczenie w zakresie prawa spółdzielczego prowadząc obsługę prawną spółdzielni, w tym spółdzielni mieszkaniowych oraz prawa medycznego, prowadząc obsługę samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej.

W Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni specjalizuje się w prawie rodzinnym, szczególnie rozwodach, podziałach majątku, alimentach, ustalaniu kontaktów z dziećmi czy rozliczaniu konkubinatu.  Z sukcesem reprezentuje klientów w postępowaniach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w postępowaniach karnych i wykroczeniowych.

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Jeśli mają Państwo pytania do naszych pracowników – zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.  Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłanym zapytaniem i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji.

15 + 4 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.