Konferencja „Piractwo internetowe katem polskiej kultury”

W dniu 29 października 2014 roku odbyła się konferencja pt. „Piractwo internetowe katem polskiej kultury”. Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy...
Strona główna » Aktualności » Konferencja „Piractwo internetowe katem polskiej kultury”
Glass Brudziński - Kancelaria Adwokacka i Radców Prawnych Warszawa - Emblemat

Adwokaci i Radcy Prawni

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Glass – Brudziński – Adwokaci i Radcy Prawni Warszawa.

W dniu 29 października 2014 roku odbyła się konferencja pt. „Piractwo internetowe katem polskiej kultury”. Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni zaprezentowała raport, z którego wynika, iż na piractwie internetowym polskie PKB traci nawet do 600 mln złotych rocznie. Jednocześnie ponad połowa Polaków przyznaje się, że korzysta z serwisów oferujących nielegalny dostęp do źródeł kultury.

Wśród gości głos zabrali m.in. Marek Kościkiewicz, Robert Janowski oraz Marek Dutkiewicz. Jak podkreślił Robert Janowski „Nikt nie jest publicznie potępiany za to, że np. ściągnie sobie najnowszą płytę ulubionego muzyka. Nie ma świadomości, że to taka sama kradzież jak inna. Do sklepu nie możemy wejść i wynieść np. krzesła, bo to kradzież, za którą grozi nam kara. Natomiast każdy może wejść do Internetu i tam bezkarnie ukraść czyjąś pracę np. płytę, czy film„.

Pełna informacja o konferencji:

http://tvn24bis.pl/informacje,187/nie-mozemy-wyniesc-krzesla-ze-sklepu-artysci-chca-zmian-bo-na-piractwie-traca-rocznie-600-mln-zl,482901.html

 

Adwokaci i Radcy Prawni - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Glass-Brudziński

Jeśli szukasz skutecznego i dobrego adwokata lub radcy prawnego na terenie Warszawy, który skutecznie poprowadzi Twoją sprawę - skontaktuj się z nami. Tworzymy zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów z Warszawy (Centrum – Śródmieście), którzy profesjonalnie zajmą się Twoimi sprawami i zabezpieczą Twoje interesy.

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Zainteresował Państwa ten artykuł prawny? A może szukają Państwo innych tematów, bądź doprecyzowania poruszonych zagadnień prawnych? Prosimy o wysłanie stosownych informacji w poniższym formularzu. Nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów oraz radców prawnych z Warszawy mających szeroką wiedzę z różnych dziedzin prawa zapoznają się z wysłaną prośbą i dołożą wszelkich starań by udzielić stosownych informacji. 

6 + 1 =

Adwokat Warszawa • Kancelaria Prawna

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokaci i Radcy Prawni Glass-Brudziński Warszawa

Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni, prawnicy oraz asystenci z centrum Warszawy.
Poznajmy się bliżej, obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Adwokaci z Warszawy (Centrum)

Doradztwo i pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej i Radców prawnych mieści się w Warszawie, a dokładnie w samym jej centrum, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa, Piętro X. Założycielem Kancelarii Adwokackiej GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy jest adwokat Artur Glass-Brudziński, który czynnie wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej.

Eksperci prawa z Warszawy

Kompleksowa pomoc prawna Glass-Brudziński Warszawa

Dla adwokatów oraz radców prawnych naszej Kancelarii z Warszawy nie ma trudnych spraw, są tylko nowe wyzwania, na które z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Wiele prowadzonych spraw rozstrzygamy prostymi i najbardziej skutecznymi rozwiązaniami już na etapie przedsądowym.